Kurumsal

Değerli müşterilerimiz!.
Teknik Hırdavat sektöründeki şirketler grubumuzun ilk temeli 44 yıl önce İstanbulda 1965 yılında Birlik Hırdavat olarak atılmış; 1997 yılında Komatek Kesici Takım Teks.ve İnş. San.Ltd.Şti. olarak unvan alıp İzmirde faaliyet göstermeye başladıktan sonra 2000 yılında merkez Komatek İstanbul olmak üzere 2003 yılında Komatek Konya Büsan Organize Sanayi Sitesinde şubesini açmıştır.

2001 yılında grup şirketlerinden Komatek Kesici Takım Teks. Ve İnş. San.Tic.Ltd.Sti. İstanbulda kurulmuş olup,merkez Komatek İstanbul daha sonra 2002 yılında Bornova 4.Sanayi Sitesinde Komatek İzmir şubesi açılmıştır.

Konya bölgesi sanayiinde talep ve potansiyelin artmasıyla 2008 yılının başlarında Konya 2. Organize Sanayi Sitesinde KOMATEK Kesici Takım San. Ve Dış Tic.Ltd.Şti. kurularak 4.mağazamız KOMATEK Konya hizmete girmiştir.

2006 yılında ‘EUROCUT’ isim ve logosu, ‘Eurocut Group’ isimleri Türk patent Enstitüsü Tarafından marka isimlerimiz olarak tescil edilmiş ve sert metal kesici uçlar EUROCUT markası adı altında üretilip ithal edilmektedir.

Grup şirketlerimiz öncelikli olarak müşterilerine kaliteli ve uygun fiyatlarda ürünler sunmayı kendine ilke edinmiştir. Müşterilerin talepleri doğrultusunda ürün çeşidimiz her geçen gün artırılarak geniş bir ürün yelpazesi oluşturulmuştur. Bu yelpazenin daha da genişletilmesi ve kaliteyi en uygun şekilde sizlere sunmak için çalışmalarımız hızla devam etmektedir. 

Ayrıca, EUROCUT sert metal kesici uçlar olarak yurtiçi ve yurtdısındaki firmaların bayilikleri ve bu firmalara ait ürünlerin satış, pazarlama ve iç piyasa ihtiyaçlarını toptan ve parakende olarak karsılamaktayız.

Eurocut Group olarak 44 yıllık tecrübesiyle birlikte kaliteli ürünleri ve farklı ihtiyaçlara yanıt verebilen geniş ürün yelpazesi ile teknik hırdavat çeşitleri ölçü aletleri ve sertmetal kesici uçlar sektörüne dinamik ve kaliteli hizmet anlayışını getirmiştir. Teknik hırdavat, sanayi malzemeleri ve müşterilerimizin özel siparişlerinden oluşan 7000' i aşkın ürün çeşidi ile toptan ve perakende satışlarımızı, 30 u aşkın deneyimli personel kadromuzla İstanbul İzmir ve Konya mağazalarımızda hızlı ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.
 

Amacımız;
Yenilikçi,sürekli ve üstün çözümler sunarak..Küçük ,orta ve büyük ölçekli müşterilerimize kendi sektörlerinde ihtiyaçları olan en üstün kalitede ürünleri temin etmektir.
 

Hedefimiz;
Firmamız ana hedefleri her türlü ürün ve hizmette müşteri memnuniyetini kazanmak, sıfır hatalı ürün ve hizmet vermek, ürün kalitesinde sürekli gelişmeleri takip etmek ve tüm müşterilerimizin güvenini kazanmaktır.